Puszczone przez w temacie Ludzie

Gdzie się zabawić?

Gdzie się zabawić?

Gród Kraka tętni życiem dzień i noc, ale w największym stopniu nocą. Turyści masowo wyruszają do centrum i chcą się zabawić. Wieczorny Kraków dostarcza ciągły dopływ wszelkiego typu uciech. Zaryzykuję stwierdzenie, że Kraków wie co toPrzyjemność.

Jeśli wybierzesz się do Krakowa

Ibędziesz miał ochotę zobaczyć, jak ludzie się bawią, to świetnie trafiłeś. Kraków znamionują mnogie kluby, restauracje, bary i dyskoteki. W okolicach Starego Miasta w niemal każdych drzwiach zobaczysz bar, który umożliwi Ci się odstresować, napić bez problemu kawusi lub zaszaleć na parkiecie. Tutejsze puby mają w menu dania niemal z całego świata, a dyskoteki puszczają przeróżną muzykę. Muszę skonstatować, że każdy turysta znajdzie coś idealnego dla siebie.

Kraków o zmierzchu

Wspominając o atrakcjach w Krakowie

Nie można nie powiedzieć o Kazimierzu w Krakowie. Obszar Kazimierz to szczególne miejsce na mapie Krakowa. Działają tutaj niesłychanie sympatyczne kawiarenki i kultowe dyskoteki. Kazimierz ma niepowtarzalną specyfikę i nastrój.

A oto wybrane lokale:

House of Beer to miejsce, w którym napijesz się piwa z różnych browarów krajowych i z innych krajów. Karczma oferuje szeroki wybór tych napojów. Żaczek to lokal o uczelnianych klimatach. Stare przeboje i piwo z sokiem malinowym są tu popularne. Zaczarowany Ogród to mniej znana kawiarnia, która posiada pyszną kawę oraz zróżnicowane drinki