Puszczone przez w temacie Miasto

Plan dla Krakowa [zdjęcia]

Plan dla Krakowa [zdjęcia]

Plan Krakowa na najbliższe lata jest nader prosty, a mianowicie utrzymać tendencję wzrostową jeżeli chodzi o gospodarkę tego miasta jednocześnie spadkową w zakresie walki z bezrobociem, która ma tutaj miejsce od wielu lat.

Oczywiście nie jest to zadanie łatwe jednak jak pokazują mieszkańcy tego miasta możliwe do zrealizowania a co najważniejsze udaje się osiągnąć powoli najważniejszy cel, a mianowicie dojście do takiego pułapu jak w czasach prosperity.

Wiele polskich miast podobnie jak Kraków zaczęło wdrażać profilaktyczne działania mające za zadanie w przyszłości na konkretne rozwiązania, opcje i możliwości które okażą się nader trafne. Bardzo ciekawym pomysłem jest promowanie rodzin oraz co za tym idzie wspieranie ich tak samo jak ludzi młodych w budowaniu swojej przyszłości właśnie w Krakowie.

Doceniają to również przedsiębiorcy oraz firmy które już od dłuższego czasu nie muszą martwić się o odpowiednie zasoby ludzkie czyli fachowców i specjalistów na adekwatnych do tego stanowiskach. Trzeba przyznać, iż Kraków z miasta typowo turystycznego powoli dołącza również do krajowej czołówki aglomeracji, jakie pod względem gospodarczym zyskały bardzo wiele.